RSS Feed

București, alege-i pe cei ce au ales Basarabia!

0

decembrie 9, 2012 by

Dacă ești din București, pe 9 decembrie dă votul tău celor ce au semnat pentru Basarabia. Ei susțin Unirea, tu votează-i:

  • ORBAN LUDOVIC (USL) Colegiul 3 Camera Deputatilor
  • NASSAR RODICA (USL) Colegiul 6 Camera Deputatilor
  • BOT OCTAVIAN (USL) Colegiul 8 Camera Deputatilor
  • MIHĂILESCU ION-BOGDAN (USL) Colegiul 28 Camera Deputatilor
  • CIORBEA VICTOR (USL) Colegiul 7 Senat
  • CROITORU CĂTĂLIN (USL) Colegiul 9 Senat
  • PRUNĂ TUDOREL (ARD) Colegiul 7 Camera Deputatilor
  • POPESCU DAN-CRISTIAN (ARD) Colegiul 8 Camera Deputatilor
  • LĂCĂTUȘ MARILENA (ARD) Colegiul 10 Camera Deputatilor
  • CRISTIAN PETRESCU (ARD) Colegiul 12 Camera Deputatilor
  • ZĂTREANU DAN-RADU (ARD) Colegiul 14 Camera Deputatilor
  • TOMA VERONICA (ARD) Colegiul 16 Camera Deputatilor
  • UDRIŞTE GHEORGHE (ARD) Colegiul 25 Camera Deputatilor
  • VASILE GHERASIM (ARD) Colegiul 1 Senat
  • MARINESCU MARIAN (PPDD) Colegiul 3 Camera Deputatilor
  • BĂNUŢOIU NICOLAE (PPDD) Colegiul 5 Camera Deputatilor
  • COSMA VIRGIL-MARIAN (PPDD) Colegiul 11 Camera Deputatilor
  • POPA GRIGORE (PPDD) Colegiul 16 Camera Deputatilor
  • IFRIM-CHEN MIRCEA (PPDD) Colegiul 17 Camera Deputatilor
  • FENECHIU CĂTĂLIN-DANIEL (PPDD) Colegiul 19 Camera Deputatilor
  • MARCEL PUSCAS (PPDD) Colegiul 24 Camera Deputatilor
  • CHELARU MIRCIA (PPDD) Colegiul 25 Camera Deputatilor
  • MAXIM TIBERIU (PPDD) Colegiul 26 Camera Deputatilor
  • RADU ORZATA (PPDD) Colegiul 27 Camera Deputatilor
  • FIRICĂ ANDREI (PPDD) Colegiul 4 Senat
  • MARIN TEODOR (PPDD) Colegiul 7 Senat
  • PARCALABU DOMNICA DOINA (PPDD) Colegiul 8 Senat
  • ORHEI OLIVIU-LUCIAN (PPDD) Colegiul 11 Senat
  • BALAN CONSTANTIN (PRM) Colegiul 6 Camera Deputatilor
  • VULPOIU DOREL (PRM) Colegiul 7 Camera Deputatilor
  • PRELIPCEANU LUDMILA IOANA (PRM) Colegiul 9 Camera Deputatilor
  • LUNGU RUXANDRA- GEORGETA (PRM) Colegiul 10 Camera Deputatilor
  • UŢĂ ION (PRM) Colegiul 12 Camera Deputatilor
  • ŞERBAN MARIANA (PRM) Colegiul 18 Camera Deputatilor
  • CANTEA ION (PRM) Colegiul 19 Camera Deputatilor
  • BĂDINICI MARIAN-FLORIN-CORNELIU (PRM) Colegiul 20 Camera Deputatilor
  • RADU ADRIAN (PRM) Colegiul 21 Camera Deputatilor
  • STRĂUNEANU-GĂNGUȚ SORIN (PRM) Colegiul 23 Camera Deputatilor
  • POPESCU ADRIAN (PRM) Colegiul 24 Camera Deputatilor
  • BÂLDEA IOAN (PRM) Colegiul 27 Camera Deputatilor
  • DOBRESCU SEBASTIAN (PRM) Colegiul 1 Senat
  • DUȚĂ GHEORGHE MARCEL (PRM) Colegiul 2 Senat
  • OLTEANU ION (PRM) Colegiul 5 Senat
  • STRĂINU EMIL (PRM) Colegiul 6 Senat
  • BOȘCA GRIGORE (PRM) Colegiul 7 Senat
  • DOBRESCU DĂNUȚ VASILE (PRM) Colegiul 8 Senat
  • LĂZARESCU NICULINA (PRM) Colegiul 9 Senat
  • ZAMFIRESCU DAN-DUMITRU (PRM) Colegiul 10 Senat
  • IANCU GHEORGHE (PRM) Colegiul 11 Senat
  • GHINULESCU OLIMPIU (PRM) Colegiul 12 Senat
  • GHEORGE PIPEREA (Independent) Colegiul 16 Camera Deputatilor


0 comments »

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

*

ChatVorbește instant cu noi !+